top of page
Untitled-1.jpg

İşletmeniz için İnovatif Çözümler

Vision ve Hata Tespit

Daha Doğru ve Hızlı Hata Tespiti!

Yüksek doğruluk ve hızlı çözüm için Vision ve Hata Tespiti hizmetimiz tek seçeneğiniz. AR-GE alanında en yenilikçi teknolojileri kullanarak, müşterilerimiz için benzersiz bir deneyim sunarız. Üretim, eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizde yüksek standartlarımız sayesinde, müşterilerimize güçlü bir teknolojik destek sağlarız.

KAPSAMLI EĞİTİM PROGRAMLARI

Kapsamlı eğitim programımız, drone yapımı eğitimi, eğiticinin eğitimi, drone kodlama eğitimi, otonom drone kontrolü eğitimi, simulasyon, yapay zeka eğitimi, robotik kodlama ve bilimsel proje yazımı eğitimleri içermektedir. Geniş bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile size en kaliteli eğitim hizmetini sunuyoruz. Eğitim süreçleri tüm detaylarıyla hazırlanmaktadır ve eğitimlerimizin hepsinde katılmcı sertifikası verilmektedir. Eğitim portföyümüze ulaşabilmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

TEORİK VE UYGULAMALI EĞİTİM

Teorik ve uygulamalı eğitimlerimizle, drone teknolojisinde kendinizi geliştirmenizi sağlıyoruz. Drone kodlama ve drone yapımı konularında verdiğimiz eğitimlerimizde, yüz yüze veya çevrimiçi platformlar üzerinden size özel bir eğitim programı sunuyoruz. Alanında uzman eğitmenlerimizle, drone'ların kodlama ve yapımı gibi konularda sıfırdan uzmanlaşabilmeniz için çalışıyoruz. Kapsamlı eğitim programlarına ek olarak uygulamalı olarak da eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

EĞİTİM

Uzmanından Drone Eğitimi Alın!

Her işletmenin aynı drone çözümüne ihtiyaç duymadığını biliyoruz. Bu nedenle Özel Drone Üretimi hizmetimiz, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan özel bir sistem geliştirmek için burada.

Drone üretimi, yazılımı ve tasarımı konusunda uzmanız. Gelişmiş otonomi ve hassas GPS sistemlerine sahip özel tasarımlar da dahil olmak üzere müşterilerimize en gelişmiş drone teknolojisini sunmak için çalışıyoruz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, desteklenen görüntüleme sistemlerine sahip hava çözümleri de dahil olmak üzere ihtiyaçlarınıza en uygun drone sistemlerinin geliştirilmesi için hazır.

GELİŞMİŞ OTONOMİ VE HASSASİYET

Özel yer kontrol istasyonu yazılımlarımız, görüntü işleme yazılımlarımız ve uçuş kontrol yazılımımızla, drone'un tüm gereksinimlerinize göre benzersiz olacağından emin olabilirsiniz. Uzman ekibimiz, profesyonel yaklaşımı ve hızlı yanıt süreleri ile her konuda destek sağlamaktadır. En optimum çözümlerle kullanıcı dostu uygulamalar ve arayüzler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

SİZE ÖZEL YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

bottom of page